Firmamız hakkında…

Tarihçemiz, hizmetlerimiz, ekibimiz ve dahası

about-us -chart

BESTAN ÖRNEK

Elektrik Mühendisi – Genel Müdür

3b_tam

Enerji Sektörü içinde 2003 yılından itibaren çalışmaya başlamış olan ve günümüze kadar 380/154 kV TEİAŞ şalt tesisi inşası, fider ilavesi, 34,5 kV dağıtım merkezleri ve trafo merkezleri, enerji nakil hatları, yol aydınlatma tesisleri ile daha bir çok alanda proje tasarımı ve taahhüt kısmında direkt olarak işin mutfağında çalışmış olan Bestan Örnek tarafından 2015 yılı Mart ayında kurulmuştur. Hizmet ağını ve nitelikli personel kadrosunu büyüterek faaliyetlerine devam etmektedir.

3B Mühendislik Hakkında

Misyonumuz

Faaliyet alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit edip kaliteli ve standartlara uygun ürünler ile çözümler üreten, sektörün öncü kuruluşlarından biri olmak. Sektörde elektrik proje ve taahhüt işlerini başarı ile tamamlayıp, işverenlerimize sorunsuz ve örnek olabilecek projeler teslim etmektir.

VİZYONUMUZ

Sunduğumuz mühendislik ve taahhüt hizmetleriyle sektöründe lider şirketlerden birisi olmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetine ve beklentilerine her daim öncelik tanıyarak uygun fiyatlandırmalar ile en iyi verimi sağlamaya çalışarak yatırımcıların maksimum kâr etmesini sağlamaya çalışmaktayız.

HEDEFLERİMİZ

Üstlendiğimiz projeleri müşterilerimize en yüksek değer ve memnuniyeti sağlayacak şekilde gerçekleştirmek için, en yeni ve en modern mühendislik, inşaat teknolojilerini kullanmak. En zor projelerde, en son geliştirilmiş teknolojilerle çalışmak. Çalışma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek. Hizmetlerimize farklılaşmak ve rekabet edebilirliliğimizi arttırmak için yenilikleri kullanmak.

employees

  • Sara Curran
    Sara Curran Accountant
  • Alex Neil
    Alex Neil Accountant
  • Christine taylor
    Christine taylor Accountant

“Elektriğin tam olarak ne olduğunu anladığımız gün çok büyük, insanlık tarihinde görülmüş en önemli olaya tanıklık edeceğiz. Gün gelecek, insanların rahatı belki de varoluşu tamamen bu muhteşem etkene bağlı olacak.”

Nicola Tesla

Elektriğin Mucidi

Bize Ulaşın

Bizimle iletişime geçmek için mesajınızı gönderebilirsiniz. Size geri dönüş yapacağız.

Okunmuyor mu? Kodu değiştirin. captcha txt